Bulgaristan'ın en iyi 20'lerinden NESSEBAR..

NESSEBAR Karadeniz kıyısında, Bulgaristan'da bir şehirdir. Merkez antik şehir ortaçağ kilise dolu ve oldukça güzel. Bu Burgaz 37km kuzeydoğusunda yer almaktadır. 

Onun plaj şehir ve temiz altın kum ile kaplı Ravda, köyü arasında arazi geniş bir kumsalı nedeniyle Karadeniz kıyılarında en iyilerinden biri olarak kabul edilir. 

Nesebar çeşitli vesilelerle bir tehdit imparatorluğun sınırında kendisini bulmuş, ve bu şekilde zengin bir tarihe sahip bir şehirdir. Şehrin antik kısmı dar bir insan yapımı berzah ile anakaraya bağlanan bir yarımada (önceden bir ada) üzerinde yer almaktadır.Tarihi yapıları, kiliseleri ve çağlar boyunca hayatta çoğunlukla Helenistik döneme ait kalıntılar, tarafından, Nessebar şehir Bulgaristan'ın Karadeniz kıyı şeridi boyunca önemli kültürel mirası yerlerinden biridir.

Iki alana ayrılmıştır, kentin modern bölüm öncelikle idari ve günlük yaşam için ayrılmıştır, tipik bir çağdaş kent temsili, ve her yıl ziyaret eden turistlerin milyonlarca hitap mimari açıdan modern otelleri ile dekore edilmiştir.

Bulgaristan'ın en iyi 20'lerinden NESSEBAR..
  • Şu anda 5 Yıldız üzerinden 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derece: 0/5 (Değerlendiren 0) disabled.

Teşekkür ederiz

Bu sayfayı değerlendirdiniz, sadece 1 kere değerlendirebilirsiniz

Değerlendirmeniz değiştirildi, teşekkürler

Değerlendirme için Giriş yapın ya da yeni bir kullanıcı yaratın

Yorumları okuma yetkiniz bulunmamaktadır

Yorum gönderme yetkiniz bulunmamaktadır