Bulgaristan'ın En İyi 20'lerinden SOZOPOL

Bulgaristan'ın En İyi 20'lerinden SOZOPOL

Sozopol kasabası olduğunu Burgaz yer 31km güneyinde Sofya ve 435km, Sen sofia bourgas doğrudan uçabilecek, ardından sozopol sadece 35 km uzaklıktadır.

Üç tarafı denizlerle çevrili ve küçük bir toprak parçası üzerinde taş yığını andıran, Sozopol birlikte doğal güzelliği ve romancе getiriyor. Sozopol eski ve yeni kısım kısım ayrılmıştır.

Arnavut kaldırımlı dar sokakları, 19. yüzyıldan kalma eski evleri ile eski şehir, kilise ve şapeller Sozopol eşsiz cazibe vermek. Sozopol mimarisi son derece güzel ve samimi. Üç plajları ile büyüleyici bir balıkçı köyü ve öyle ressamlar ve yazarların tercih tatil bölgesi. Sveta Bogorodica bölgenin en önemli kilisesi, 17. yüzyıldan kalma. Amfora, Fenikeliler, Eski Yunanlılar ve diğerleri antik çağdan kalma taş çapalar ve deniz gemi modelleri - arkeoloji müzesi Apollonia muhteşem mirasının bazı tutar.

Yüzücüler ve güneşlenme çeken Eski Sozopol ve Yeni Sozopol arasındaki kum streç vardır. Plajın arkasındaki birkaç bar vardır.

Sozopol Bulgaristan'ın Karadeniz kıyısındaki en güzel beldelerinden biridir.İsterseniz Golden Sands ve Sunny Beach için tipik kalabalıklar olmadan deniz kenarında rahatlatıcı birkaç gün geçirmek için Sozopol mükemmel place. Sozopol değildir büyük şehir sadece bir yerden bir yere yürümek ve yol boyunca görmek için çok şey var. 

Bulgaristan'ın En İyi 20'lerinden SOZOPOL
  • Şu anda 5 Yıldız üzerinden 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derece: 0/5 (Değerlendiren 0) disabled.

Teşekkür ederiz

Bu sayfayı değerlendirdiniz, sadece 1 kere değerlendirebilirsiniz

Değerlendirmeniz değiştirildi, teşekkürler

Değerlendirme için Giriş yapın ya da yeni bir kullanıcı yaratın

Yorumları okuma yetkiniz bulunmamaktadır

Yorum gönderme yetkiniz bulunmamaktadır